Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00121Сьогодні, 22 листопада 2017 року відбулась нарада при голові райдержадміністрації із селищним та сільськими головами та керівниками районних служб.

На порядок денний винесено питаня проведення осіннього призову громадян на строкову військову службу на території району.

Анатолій Іванович наголосив всім присутнім, що особливу увагу керівникам органів місцевого самоврядування та відповідних державних владних органів слід зосередити на проведенні роз'яснювальної, агітаційної роботи серед молоді району щодо виконання конституційного обов'язку громадян, популяризації служби у Збройних Силах України, виконання планових показників призову на строкову військову службу.

З інформацією по організації призову громадян на строкову військову службу виступив військовий комісар Старовижівського районного військового комісаріату Віталій Гайда. Він доніс до присутніх інформацію про стан проведення призовної кампанії в районі, зробив аналіз проведених заходів органами виконавчої влади, місцевого самоврядування. Акцентував увагу присутніх на тому, що військовослужбовці строкової служби не залучаються в зону проведення АТО і закликав сільських голів донести цю інформацію до сімей призовників.

На завершення засідання сільським головам дано доручення провести оповіщення військовозобов’язаних та забезпечити їх явку. Керівникам підприємств, установ, організацій району  здійснити контроль за результатами оповіщення та прибуттям військовозобов’язаних до районного військового комісаріату.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт