Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

IMG 3072

В області працюють над формування переліку доріг, які ремонтуватимуть у 2018 році. Про це стало відомо під час чергової наради у голови облдержадміністрації з питань ремонту, обслуговування та утримання доріг місцевого та державного значення та реалізації проекту поточного ремонту автомобільної дороги загального користування Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне 22 листопада 2017 року

 

Зокрема, як зазначив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, такий перелік складатиметься з 5-ти частин. Перша частина – це ті дороги, які обслуговує Служба автомобільних доріг області. Друга частина – це перелік доріг, які ремонтуватимуть за рахунок митних коштів. Третя – це дороги, які фінансуватимуться за рахунок Державного дорожнього фонду і співфінансування із місцевих бюджетів. Четверта – перелік аварійних доріг. І п’ята частина – перелік доріг, які фінансуватимуться за грандові кошти.

Загалом, за словами Володимира Гунчика, в наступному році на ремонт та утримання усіх доріг Волинської області очікується фінансування орієнтовно у 2,5 мільярди гривень, без врахування грандових коштів. До слова, то у 2017 році ця сума становить – приблизно 1,5 мільярди гривень. Однак тут слід зазначити, що ця сума залежатиме від того, як спрацює митниця, а зокрема «митний експеримент».

Разом із цим, наголошено, аби при формуванні цього реєстру, в першу чергу, врахувати ті дороги, ремонт яких розпочатий у цьому році, але ще не завершений. Тобто, перехідні об’єкти. Зокрема це стосується і автошляху Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне.

– Коли будете формувати реєстр, в першу чергу, повинні бути закладені для фінансування на початку 2018 року перехідні дороги 2017-го року. А також закладаються ті дороги, тендери на виконання робіт яких відбулися в 2017-му році і їх можна вже починати у 2018-му з першого кварталу, – відзначив Володимир Петрович.

Окрім цього, прозвучало доручення підготувати своєрідні бізнес-плани на 2018 рік Волинському облавтодору, управлінню Укртрансінспекції в області та управлінню капітального будівництва, ремонту та відновлення доріг, що функціонуватиме з 1 грудня 2017 року при департаменті інфраструктури та туризму облдержадміністрації. Це потрібно для того, аби забезпечити належну безперебійну роботу для реалізації запланованих об’єктів.

– Таким чином створимо загальний бізнес-план,  або програму  розвитку та ремонту дорожнього господарства на 2018 рік, – наголосив керівник виконавчої гілки влади в області.

Наступним кроком у контексті цього є питання практичної реалізації цих завдань у наступному році. Зокрема мова йшла про налагодження співпраці із відповідними структурами та потенційними підрядниками. Це проведення спільних нарад, де необхідно озвучити план роботи з ремонту і утримання доріг та отримати практичне підтвердження для подальшої роботи.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт