Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00097У селі Любохини за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевого бюджету триває будівництво школи.

Аби проінспектувати об’єкт та побачити об’єктивний стан справ, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук спільно із головою районної ради Юрієм Кудацьким відвідали територію будівництва та ознайомилися з ходом будівельних робіт.

Представник генерального підрядника будівництва ТзОВ «Житлобуд-2» повідомив, що будівельні роботи йдуть за планом, всі необхідні зовнішні роботи будуть завершені до настання морозів.

Голова райдержадміністрації зауважив, що за осінь школа суттєво виросла. Значні зміни видно навіть у порівнянні із літніми місяцями. Так, на сьогодні вже зведені усі її три поверхи, вставлено вікна, повністю спорудженно дах, тривають роботи по утепленню стін та облицювання фасаду.DSC00099

Багато зроблено й внутрішніх робіт. Поштукатурено стіни на трьох поверхах, проведено електричну проводку, здійснено роботи по опаленню приміщень. В декількох майбутніх класах почалось укладання підлоги з дерев’яних дошок.

DSC00105Анатолій Іванович та Юрій Леонтійович залишились задоволеними від того, що зараз будівництво триває досить високими темпами та висловили сподівання, що є всі шанси школу збудувати і наступного року здати в експлуатацію.DSC00101

 

 

Довідково: будівництво ЗОШ І-ІІІ ст. с.Любохини розпочалося в 2011 році. Генеральним підрядником будівництва став «Житлобуд-2» із м.Луцьк, субпідрядником – СМП «Стара Вижівка агробуд». Загальна вартість будівництва складала 33,2 мільйони гривень. За 2011-2013 рр. було освоєно   5 161 583 грн. коштів держбюджету (збудовано 2 поверхи). У 2014 році фінансування припинилося.

У 2015 році було здійснено коригування проектно-кошторисної документації, за результатами якої загальна вартість будівництва школи становить 58, 4 млн грн. Об’єкт було внесено до «Плану заходів на 2016-2017 роки по реалізації стратегії розвитку Волинської області до 2020 року». У 2016 році на будівництво школи було виділено 1,5 млн. грн. з обласного бюджету та 1 млн. грн. з районного. У 2017 році виділено 15 млн. грн з державного бюджету, 1 млн. 667 тис. грн з місцевого бюджету.

На даний час навчально-виховний процес у Любохинівській школі організовано у трьох старих будівлях (рік введення в експлуатацію – 1933). У 2017-2018 навчальному році в закладі здобувають освіту 278 учнів. Кількість посадкових місць у приміщеннях школи – 150. Навчання проходить у дві зміни. Кілька класів початкової школи навчаються в пристосованому приміщенні сільської ради. Відсутні спортивна та актова зали, а в наявних приміщеннях учні школи не мають можливості займатися спортом, рухливими іграми, організовувати масові заходи. Також у школі відсутні внутрішні санвузли.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт