Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

278x300 9900Наразі наша держава перебуває у вирі реформ та змін. Однією із реформ є реформа адміністративно-територіального устрою нашої країни, яка була розпочата разом із реформою місцевого самоврядування, так званою реформою децентралізації. На сьогодні в Україні активно проходить процес формування нової системи адміністративно-територіального устрою - утворення об’єднаних територіальних громад.

Децентралізація — це складна й глибинна реформа, яка перебудовує всю систему управління країною, позбавляючи її радянського адміністративного спадку.

Саме завдяки передаванню повноважень і фінансів на місця громади отримують можливість самостійно ухвалювати рішення і відповідати за їх реалізацію.

В Старовижівському районі також триває процес децентралізації, який включає в себе в тому числі і об’єднання сільських рад в територіальні громади.

Нещодавно пройшли вибори, і за їх результатами на Старовижівщині функціонують три об’єднані громади: Дубечненська, Сереховичівська та Смідинська.

Наразі активно триває процес створення Старовижівської громади. Депутатами Старовижівської селищної ради було прийнято рішення про ініціювання створення добровільного об’єднання територіальних громад з центром в селищі Стара Вижівка. До створюваної громади пропонувалось долучити територіальні громади Старовижівської селищної ради, Галиновільської, Нововижвівської, Седлищенської, Старогутівської, Поліської, Мизівської, Секунської та Журавлинської сільських рад.

26 листопада 2017 року в районному будинку культури відбулись громадські слухання серед жителів Старовижівської селищної ради по розгляду ініціативи селищних депутатів щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Громадські слухання хоч і були небагатолюдними, проте всі його учасники одностайно висловились на підтримку формування Старовижівської селищної об’єднаної територіальної громади у запропонованому форматі.

Відповідно до чинного законодавства дана пропозиція буде подана на наступну сесію селищної ради для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи.

Після прийняття радою відповідного рішення пропозиції будуть надіслані всім сільським радам передбаченим ініціативою депутатів селищної ради.

А далі рішення за сільськими радами…

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт