Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00135Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньсапрофос» має намір видобувати сапропель – мінеральні мули, які використовуються як поживна речовина для росту рослин, а також застосовуються для косметичних цілей.

Товариство отримало згоду від депутатів Старовижівської районої ради на користування надрами для розробки родовища сапропелю на територіях Соколищенської та Синівської сільських рад. Воно зареєстроване в селі Шкроби, на Старовижівщині, тому податки від його діяльності будуть надходити до місцевого бюджету.

Аби переконатися в намірах інвестора, вивчити проблеми запуску процесу видобування та переробки сапропелю, побачити об’єктивний стан справ, територію заводу відвідали голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук та заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Кошарук.

Зі слів представників дирекції ТзОВ «Волиньсапрофос», покладів добрива за попередніми оцінкамиDSC00139 має вистачити на десятки років. Видобуток підприємство планує розпочати після отримання всіх необхідних дозвільних документів. Для цього уже завезено та змонтовано новітнє німецьке обладнання і проводиться його випробування. Здійснено капітальний ремонт старих цехів та ангарів, збудовано приміщення офісного будинку.

В планах інвестора будівництво житлового комплексу та господарських приміщень (їдальня, душ та ін.) для майбутніх працівників, яких для сталого виробничого процесу необхідно більше 50 чоловік.

За умови успішності впровадження нової технології обробки сапропелю, його можна буде експортувати за кордон. Чималий попит на це добриво є у країнах Близького Сходу (Ізраїлі, Об’єднаних Арабських Еміратах та ін.).

«Задля успішного життя краю та добробуту Старовижівчан має бути налагоджена спільна робота місцевої адміністрації, органів місцевого самоврядування, людей які працюють тут і, безумовно, інвестора, − зазначив голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук. − Інвестори, які прагнуть розвивати свій бізнес в нашому районі та вкладають кошти, зокрема в виробництво, видобування, переробку сапропелю, створюють власний продукт з високою добавленою вартістю, чесно сплачують податки, створюють нові робочі місця.. Таким інвесторам хочеться і потрібно допомагати.»

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт