Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

orientatore esistenziale29 листопада 2017 року заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк провів засідання комісії з питань захисту прав дітей Старовижівської районної державної адміністрації.

На порядку денному слухались питаня: про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також про стан виконання батьківських обов’язків жительки району, дитина якої перебуває на профілактичному обліку, як така що опинилась в складних життєвих обставинах.

В обговоренні взяли участь члени комісії, з інформацією виступили директор Старовижівського РЦСССДМ П.Муравчук, начальник служби у справах дітей Старовижівської РДА Т. Люклянчук , також працівники сільських рад, які виконують функції органу опіки та піклування на місцях.

Комісією були прийняті відповідні рішення, пов’язані з необхідністю вжиття заходів з метою захисту прав дітей.

- Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці – підводячи підсумок засідання комісії зазначив заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт