Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

01.12

 
 

Шановні старовижівчани!

1 грудня 1991 року відбулася визначна подія в історії сучасної Україні – був проведений Всеукраїнський референдум, який підтвердив споконвічне бажання українців жити в незалежній демократичній державі, самостійно вирішувати внутрішні політичні й економічні проблеми.

Рішення референдуму дозволили Україні затвердитися на міжнародній арені як незалежній державі. До 1 грудня 1991 року формально незалежну Україну не визнала жодна держава. Протягом тільки грудня 1991 року вона була визнана понад 40 державами світу.

Вікова мрія українського народу про незалежність знайшла політичне оформлення.

Молода держава стала будувати відносини з іншими державами на основі взаємної поваги суверенітету, незалежності і територіальної цілісності, невтручання в їхні внутрішні справи, розвитку всебічних політичних, економічних і культурних зв'язків.

Сьогодні, напевно в найскладніші часи новітньої історії української держави, для протистояння зовнішній агресії важливо всім нам залишатися відповідальними та згуртованими.

Багато ще потрібно змінити в країні, проте без єдності та злагоди досягти успіху неможливо.

Тож нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.

З нами Бог і Україна.

Від щирого серця вітаю із 26-ою річницею Всеукраїнського референдуму! Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України!

З повагою, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт