Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

narada

На традиційній щопонеділкові нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука говорили про виконання бюджету району за 10 місяців та стан казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів.

Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Раїса Дмитрівна Павлова доповіла, що до загального фонду місцевих бюджетів району станом на 1 листопада 2017 року при плані 26373,9 тис.грн. фактично надійшло 31710,6 тис.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Додатково отримано 5336,7 тис.грн. Порівняно з минулим роком надходження до загального фонду місцевих бюджетів збільшилися на 10404,9 тис.грн., або на 48,8 відсотків.

Доходну частину загального фонду бюджету виконали всі сільські, селищний та районний бюджети. Районний бюджет виконано на 102,7 відсотки, понад план надійшло 475,8 тис.гривень.

Забезпечили перевиконання більше ніж 105 відсотків 15 сільських та селищна ради, менш ніжна 105 відсотків виконані районний бюджет, Глухівський, Дубечненський, Руднянський Солов`ївський та Синівський сільські бюджети. Загальна сума перевиконання по району 5336,7 тис.грн, найбільше перевиконання по Старовижівській селищній раді +4077,3 тис.грн., інші бюджети 1259,4 тис.грн.

Район отримав базову дотацію з державного бюджету, а це 12327,5 тис.грн., додаткову дотацію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я - 14615,9 тис.грн. Субвенцій з державного бюджету отримано в сумі 178446,8 тис.грн., в тому числі: освітньої субвенції – 47350,3 тис.грн., медичної субвенції – 20474,5 тис.грн., субвенції на соціальний захист (пільги, субсидії та допомоги) - 93580,8 тис.грн., інших субвенцій – 10721,1 тис.грн. та субвенції на проведення виборів – 934,7 тис.грн.

Про стан казначейського обслуговування бюджетних коштів за 10 місяців 2017 року доповіла начальник управління Державної казначейської служби Ірина Романюк.

Відтак, стало відомо, що за 10 місяців поточного року управлінням забезпечено опрацювання та оплату всіх платежів поданих клієнтами як за захищеними, так і за незахищеними статями видатків.

- Протягом 10 місяців управлінням постійно проводилася робота щодо доведення до розпорядників бюджетних коштів змін та роз'яснень нормативно-правової бази, що стосується бюджетного законодавства при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів, - зазначила Ірина Петрівна.

Також Ірина Петрівна наголосила, що з 2018 року запроваджується обов'язковий перехід до системи дистанційного обслуговування установ державного та місцевого бюджетів.

Голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук закликав керівників районних служб активізувати роботу по придбанню необхідного програмного та технічного обладнання для переходу на таке обслуговування в управлінні казначейської служби.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт