Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00128

В Старій Вижівці планується відкриття нового центру надання адміністративних послуг, який би зміг забезпечити належні умови для ефективного надання найнеобхідніших адміністративних послуг у комфортних умовах.

Наразі тривають активні ремонтні роботи, по завершенні яких Центр буде облаштовано меблями та новою, сучасною комп'ютерною технікою.

Фінансується реконструкція в рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу «ЦентрDSC00127 надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади».

Зараз Центром надається близько 60 різноманітних адміністративних послуг. Серед них: реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрація бізнесу, а також ряд послуг пов’язаних із земельними питаннями.

Щоб збільшити кількість адмінпослуг, що будуть надаватися за принципом "єдиного вікна", районною державною адміністрацією, районною радою та селищною радою був підписаний меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг.

Згідно цього меморандуму планується створення спільного Старовижівського селищнорайонного центру надання адміністративних послуг. Центр буде утворено на базі ЦНАПу Старовижівської районної державної адміністрації.

Після закупівлі і встановлення Старовижівською селищною радою відповідного обладнання, Центром буде здійснюватись оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової ID картки та закордонного біометричного паспорта.

Крім того планується через ЦНАП надавати адмінпослуги соціальної сфери, а також послуги органів місцевого самоврядування (приписка, виписка та ін.).

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт