Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00160

 

До Нового року залишилося вже менше місяця, тому сьогодні, 5 грудня, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Новорічних та Різдвяних свят в районі, яке провів заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк.

Розпочинаючи засідання Петро Федорович зазначив, що основне завдання усіх служб району у підготовці до новорічних і різдвяних заходів - організація змістовного дозвілля дітей та підлітків району під час зимових канікул, а також популяризація кращих традицій, звичаїв і обрядів українського народу.

Учасники засідання  обговорили  орієнтований план святкових заходів, час та режим їх проведення, участь у заходах служб та підрозділів, що відповідають за безпеку.

Так, було визначено, що 19 грудня у районному будинку культури проходитиме районне свято до Дня Св. Миколая, на яке запрошуються діти пільгових категорій, що потребують особливої уваги та підтримки.

Також на святкування Дня Святого Миколая, на центральній площі селища о 16.00 год. буде урочисто відкрито районну новорічну ялинку.

Протягом новорічних свят у закладах культури та освіти району проходитимуть різноманітні новорічно-різдвяні, культурно-розважальні, театралізовані заходи.

На завершення засідання Петро Федорович наголосив на створенні безпечних умов під час перебування усіх присутніх на цих заходах.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт