Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

24726562 1504206659627306 1598184318 n

Шановні друзі! Відомий англійський політик, вчений та філософ Френсіс Бекон зазначив, що «з усіх чеснот і достоїнств душі найбільша гідність – доброта». Тож не дивно, що сьогодні, 5 грудня, в Міжнародий день волонтера, у всьому світі вшановують чуйних, добрих, дієвих та небайдужих до проблем суспільства людей. Адже сама суть волонтерства – творити добро для тих, хто найбільше цього потребує.

 

Волонтери – це багатство нації. Свій вільний час вони присвячують суспільним справам, беруть участь у різноманітних акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. Разом із тим, досить часто ризикують власним життям, коли допомагають під час ліквідації наслідків глобальних катастроф та природних катаклізмів, їздять туди, де свистять кулі.

На українську землю теж прийшла війна. Четвертий рік поспіль ми даємо відсіч одній із наймогутніших армій світу. Незважаючи ні на що, продовжуємо відстоювати територіальну цілісність та незалежність України. Однак, все частіше кожен розуміє свою відповідальність за майбутнє цілої країни. Тож не стоять осторонь, а діють… Попри все вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість сотень тисяч українців. Адже волонтерство дійсно стало новою сторінкою української історії та залишається один із символів віри та незламності духу нашого народу.

Сердечно вдячний вам за невичерпне прагнення приносити користь суспільству, за чуйність і віру, що всиляєте у наші серця. Це врятувало і продовжує рятувати сотні життів українських солдат.  Ви справжні Герої свого часу. Переконаний, що разом ми побудуємо процвітаючу Україну.

Бажаю вам успіхів у всіх починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей! Миру та спокою у ваших серцях і на нашій рідній землі! Нехай благі справи повертаються вам добром подвійно!

Слава Україні!

З повагою голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт