Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

24862342 2214295

Діти з особливими потребами потребують вдвічі більше нашої уваги, турботи та піклування. Підтримка і розвиток їхньої художньо-естетичної творчості, самоствердження та реалізація талантів, залучення їх до участі у культурних заходах району та інтеграція в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей з обмеженими функціональними можливостями є метою районного конкурсу творчих робіт «Повір у себе – і в тебе повірять інші», який щороку організовує РЦСССДМ.

Цьогоріч проведення підсумків конкурсу, який тривав з 13 листопада, відбувалося 5 грудня в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Стара Вижівка та було традиційно приурочене до Міжнародного дня інвалідів. Приємно здивував вік учасників (а всього їх було 54) – від наймолодших школярів до старшокласників. Вони приїхали з різних куточків нашого району, мають різні уподобання, думки, мрії, погляди на життя, але усіх їх об’єднує сила волі, любов до прекрасного, творча фантазія. Результатом їхньої праці стали прекрасні роботи: малюнки, вироби з пластиліну, металу, дерева, тіста, аплікації, якими діти яскраво продемонстрували свою креативність й оригінальність.

Привітали учасників свята заступник голови Старовижівської РДА Петро Філюк та начальник відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської РДА Валентина Яриніч, які побажали їм міцного здоров’я, успіхів, наснаги, терпіння, максимально втілити в життя свої творчі здібності.

Нагородив переможців та учасників директор РЦСССДМ Петро Муравчук, котрий зазначив, що центр організовує цей конкурс уже 15 років поспіль, та подякував усім, хто опікується такими дітьми, адже надання їм щоденної підтримки і допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові.

Обрати переможців було дуже непросто, адже кожний представлений виріб по-своєму оригінальний і цікавий. Найкращими визнали роботи Назарія Глінчука із с. Яревище (І місце), Іванни Гапонюк із смт Стара Вижівка (ІІ місце) та Богдана Чеха із Смолярів (ІІІ місце). Усім учасникам було вручено подарунки.

Вокальний колектив учнів НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.» смт Стара Вижівка створив по-справжньому святкову, теплу та радісну атмосферу дійства і порадував глядачів гарними піснями.

У кожній людині є сонце, говорив Сократ. Треба тільки дати можливість йому світити.

Старовижівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт