Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

255333Звернення голови облдержадміністрації з нагоди Дня Збройних Сил України

Шановні волиняни! Гортаючи календар, особливою датою для усіх залишається 6 грудня – День Збройних Сил України. Адже нині вшановуємо усіх мужніх і сильних військових, які стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наше спокійне життя. Разом із тим, сьогоднішнє свято – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

Досить невелика офіційна історія українського війська, але справжній її вік сягає кількох століть, а бойові традиції формувалися ще у славні роки існування Київської Русі, діяльності Богдана Хмельницького та його послідовників, вояків УПА… Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їхньої щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині. Саме тому сучасні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції славетних українців.

Si vis pacem, para bellum – хочеш миру, готуйтеся до війни. Золоті слова, перевірені історією не раз. Але ми про них забули майже на 25 років. Тим не менше, заслугою мільйонів українців, які щоденно роблять свій невеличкий внесок у розбудову армії, є відновлення боєздатності Збройних Сил України. Адже армія – це один із основних елементів стабільного і впевненого розвитку української держави.

Дорогі військовослужбовців, попри усі труднощі та негаразди, саме ви – наші захисники та опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних та сильних руках. Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу.

Тож в День Збройних Сил України прийміть найщиріші вітання від усієї волинської громади. Бажаємо вам здоров’я, добра, родинної злагоди, щастя й нових звершень, козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба нам усім, благополуччя та процвітання нашій державі.

З повагою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт