Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

P71207 114242

     

 

     7 грудня, в День місцевого самоврядування, в залі засідань районної ради відбулася дев’ятнадцята позачергова сесія Старовижівської районної ради сьомого скликання, яку провів голова райради Юрій Кудацький. В ній взяли участь 27 депутатів із 34 обраних.

 

Скориставшись нагодою, Юрій Леонтійович привітав депутатів та голів територіальних громад із професійним святом, подякував всім за тісну співпрацю та плідну роботу на благо всіх старовижівчан.

В ході роботи депутати затвердили ряд питань порядку денного, які були детально обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій районної ради. Відтак, внесли зміни: - до рішення районної ради від 04.12.2015р,   № 1/23 «Про утворення та обрання постійних комісій районної ради»; - в Районну програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини на 2016-2020 роки, затверджену рішенням районної ради від 19.02.2016 №4/13; - в Комплексну програму проведення мобілізаційних заходів та підтримки учасників АТО і членів їхніх сімей та забезпечення заходів, пов’язаних із проведенням приписки та призову громадян на строкову військову службу, у Старовижівському районі на 2016-2018 роки, затверджену рішенням районної ради від 22.12.2015 №2/16; - в Програму підтримки Об’єднаного трудового архіву сіл, селища Старовижівського району на 2017-2018 роки; - в Програму підтримки органів виконавчої влади у Старовижівському районі на 2017-2018 роки; - в Програму висвітлення діяльності Старовижівської районної ради, Старовижівської РДА та її структурних підрозділів в газеті «Сільські новини» у 2017 році; - затвердили Районну комплексну програму з питань підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

Сесією внесені зміни до районного бюджету 2017 року, про проект яких доповіла начальник управління фінансів Старовижівської РДА Раїса Павлова.

Найбільш дискусійним було питання про погодження видачі спеціального дозволу фізичній особі-підприємцю Володимиру Потапчуку на користування надрами з метою видобування піску у родовищі, що знаходиться на території Сереховичівсьої сільської ради. З цього приводу на сесії виступили сереховичівський сільський голова Ростислав Шиманський, голова РДА Анатолій Бринчук, голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, сільського господарства, будівництва, природних ресурсів, транспорту, зв'язку, підприємництва та державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Андрій Савчук. Вони закликали колег, депутатів прийняти позитивне рішення з даного питання, адже прихід бізнесу в район слугуватиме наповненню місцевих бюджетів, створенню нових робочих місць. Тож в підсумку – компромісу було досягнуто.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт