Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

25158395 524518791243077 8435018430733153507 n

Державна архітектурно-будівельна інспекція України – організація, що має статус центрального органу виконавчої влади із питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Тож кожен, хто має справу із будівництвом, так чи інакше співпрацював із ДАБІ. Відтак, сьогодні, 13 грудня 2017 року, аби представити нового керівника структури, на Волинь завітав голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

 

Зокрема, під час наради за участі поважного гостя, а також голів районних державних адміністрацій, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підкреслив, що на Волині активно триває житлове, соціальне, а також промислове будівництво. Значний ресурс вдалося залучили й завдяки Державному фонду регіонального розвитку, так званому соцеконому та на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад області. Саме тому актуальним залишається тісна співпраця та взаємодопомога.

– Дуже важливо, щоб нашим партнером сьогодні в цьому питанні була Державна архітектурно-будівельна інспекція. Переконаний, що та дискусія, яка сьогодні відбудеться, стане запорукою успішної роботи у 2018 році. Тож необхідно почути не тільки зауваження та пропозиції, а й відповідні рекомендації, на що саме потрібно звернути увагу, як побудувати подальшу співпрацю, – зауважив Володимир Петрович.

Натомість, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції розповів про ті зміни та нововведення, що відбулися за останній рік. Так, за його словами, установа змінила власне обличчя. Відтак, стали ближчими до представників будівельної галузі, підприємців малого та середнього бізнесу та до людей, які у такий непростий час продовжують будувати. Раніше ДАБІ була більше «каральним» органом, однак нині працюють в іншому напрямку – адміністративно-консультативному. Тобто роблять все, аби будівельна галузь дійсно розвивалася та рухалася вперед.

Окрім того, упродовж 2016 року активно працювали над законопроектом під № 1817, який набув чинності 10 червня 2017 року. Як результат – максимальне спрощення отримання дозволів на будівництво, а на Волині, між іншим, це майже 90 %. Що ж стосується планів на 2018 рік, то готують документ щодо амністії на малих об’єктах, а також введення поетапного контролю на будівництві.

Разом із тим, відбулося офіційне представлення нового керівника головного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області – Івана Чуліпи.

– Це наймолодший керівник в країні, який максимально змінює підходи і ми очікуємо, що Волинська область у 2018 році буде в лідерах за усіма показниками, – зазначив Олексій Кудрявцев.

Своєю чергою, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області наголосив, що наразі головне завдання, аби Іван Чуліпа у максимально короткий термін увійшов у курс справ та якомога швидше заповнив той вакуум, що був в області упродовж 2017 року через відсутність керівника.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрація.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт