Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSCN4677

 

 

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком. Ця пам'ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року.

З цієї нагоди в конференц-залі територіального центру соціального обслуговування населення під головуванням заступника голови державної адміністрації Петра Філюка відбулося урочисте засідання, на якому згадали події тих страшних днів, вшанували тих, хто брав участь в ліквідації найбільшої техногенної катастрофи, та пам’ять полеглих у боротьбі з її наслідками.

Звертаючись до ліквідаторів, Петро Федорович зазначив, що день відзначення героїчних, самовідданих вчинків – це ще одна можливість низько вклонитися усім «солдатам атомного фронту» і висловити слова глибокої вдячності за їх подвиг.

«Чорнобильська трагедія стала найстрашнішою катастрофою в історії людства та, разом з тим - найвеличнішим виявом героїзму та самовіддачі кожного з ліквідаторів, які в той час навіть не усвідомлювали велич свого подвигу. Ми сьогодні зустрічаємося  для того, щоб вшанувати  громадян зі статусом чорнобильця та  черговий раз повернутися до проблем, які хвилюють кожного з вас» - додав посадовець.

Щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу звучали і від селищного голови Володимира Семенюка, начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Раїси Герез, заступника начальника управління Пенсійного фонду України в районі Ліни Бащук. Також у своїх виступах вони закцентували увагу на проблемні питання чорнобильців: надання пільг, забезпечення лікарськими препаратами, лікування, оздоровлення, призначення та виплата пільгових пенсій та встановлення надбавок.

За мужність, самовідданість, високий професіоналізм у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС оголошено подяку голови районної державної адміністрації Миколі Веремчуку, Івану Хавеню, Миколі Киричуку та Адамові Масло.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС для ліквідаторів аварії було організовано тематичний концерт працівників районного будинку кульутри.

Час минає, але ніколи не згасне пам’ять про ті часи, про відчайдушну та смертельну боротьбу з ядерним вогнем, про героїзм і самовідданість наших співробітників. Їхній подвиг повсякчас житиме в наших серцях.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт