Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0023719 грудня, у День Святого Миколая в селищі відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. До організації цього дійства долучилось чимало старовижівчан. Вони добре попрацювали над тим, аби свято стало особливо яскравим і незабутнім. І як результат – безліч дитячих усмішок та море позитиву.

П’ятнадцятиметрову красуню встановили у центрі селища, і тепер вона радує, як маленьких, так і дорослих жителів селища.

Відкриття головної ялинки традиційно перетворюється на справжнє свято, яке забезпечує новорічний настрій на всі зимові свята.

Жителів району з новорічними та різдвяними святами привітали голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, селищний голова Володимир Семенюк.

 З великою радістю дітвора зустрічала Святого Миколая, який приніс з собою не тільки вітання, побажання та гарний настрій, але й чудові подарунки, які отримали всі присутні малята.

У виконанні вихованців Старовижівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» та районного будинку культури звучали пісні, вірші та колядки.

Приємні та незабутні враження отримали діти та дорослі від театралізованого дійства, підготовленого працівниками районного будинку культури.

DSC00241

DSC00243

DSC00244

DSC00246

DSC00248

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики

 

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт