Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

0191

 

У рамках районних новорічних та різдвяних свят сьогодні, 19 грудня, у районному будинку культури відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей, дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, дітей демобілізованих учасників АТО та дітей-переселенців. Захід, організований до свята районним будинком культури, зібрав у залі близько 200 дітлахів.

З одним із найочікуваніших свят дітей привітав заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк, який зауважив, що з приходом свята Миколая кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що Добрий і Всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. 019Петро Федорович побажав усім гарного настрою, здоров’я, добра, достатку у сім’ях та затишку у домівках, а також миру в нашій країні. Висловив впевненість, що усі дітки, зростатимуть освіченими, вихованими, гарними людьми, а святий Миколай оберігатиме їх завжди від незгод та даруватиме щастя, радість і надію.

Хорошого настрою та відчуття свята подарували діткам учасники аматорського гуртка районного будинку культури. Вони підготували цікаву театральну виставу про Святого Миколая та його благі діяння.

З нагоди Дня Святого Миколая всі діти отримали солодкі подарунки, про які подбали служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт