Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00252

21 грудня 2017 року голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук за участі голови районної ради Юрія Кудацького,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівників бюджетних організацій та установ, голів сільських та селищної рад, провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

Порядок денний засідання включав три питання.

Про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, інформував начальник управління інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації Олександр Яцунік.

З основними показниками проекту районного бюджету на 2018 рік ознайомила начальник управління фінансів районної державної адміністрації Раїса Павлова.

Також на колегії розглянули стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати та рівень оплати праці на підприємствах і установах району.

Начальник управління інвестицій та регіонального розвитку Олександр Яцунік повідомив, що проаналізувавши статистичні дані та основні економічні показники всіх галузей, спостерігається тенденція зростання в господарському комплексі району. Серед пріоритетів економічного і соціального розвитку є також залучення в соціальну сферу коштів інвестиційних фондів та державних цільових програм.

В центрі уваги органів виконавчої влади району в 2018 році перебуватимуть пріоритетні питання соціально - економічного розвитку територій, підтримки сільськогосподарських товаро-виробників, енергозбереження,   децентралізації та об’єднання територіальних громад, вдосконалення системи надання адміністративних послуг та поліпшення їх якості.

Розглядаючи питання бюджету на 2018 рік, начальник управління фінансів Раїса Павлова проінформувала про наступне.

Загальний обсяг фінансових ресурсів районного бюджету у 2018 році, поданому на розгляд районної ради, складає 230160,5 тис грн, з яких доходи загального фонду – 228278,9 тис грн., спеціального – 1881,6 тис грн.

Власні доходи районного бюджету складають 21081,6 тис грн., з них загальний фонд – 19200,0 тис грн., спеціальний – 1881,6 тис.грн. Обсяг власних доходів загального фонду становить 8,4 відсотка від усього обсягу районного бюджету.

Одним із основних джерел наповнення районного бюджету є надходження податку на доходи фізичних осіб. У зв’язку із створенням об’єднаних територіальних громад надходження податку на доходи фізичних осіб до районного бюджету зменшаться на 15,0 відсотків. Із 22411,7 тис.грн очікуваних надходжень за 2017 рік у наступному прогнозується лише 19200,0 тис.грн.

Поданий на розгляд районній раді проект районного бюджету за видатками має, у першу чергу, соціальну спрямованість і враховує найбільш нагальні, першочергові потреби у функціонуванні районних установ та закладів, реалізації регіональних програм.

«Особливості соціально-економічного розвитку та бюджетного процесу в наступному році полягають в тому, що доведеться працювати в умовах децентралізації, − зазначив голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук. – Частина доходів і видатків бюджету перейдуть в об’єднані громади. Будуть виникати проблеми, пов’язані з фінансуванням пріоритетних галузей, але ми будемо намагатись вирішити всі проблеми шляхом компромісів та співпраці. В районі є всі передумови для економічного зростання. Заходять інвестори, обробляються землі, створюються робочі місця. Це зумовлює ріст місцевих бюджетів, а отже – й зростання добробуту жителів.»

По розглянутих питаннях, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, членами колегії прийняті відповідні рішення.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт