Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00255

22 грудня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася двадцята сесія районної ради сьомого скликання, яку провів голова райради Юрій Кудацький.

В роботі сесії взяли участь 25 депутати райради із 33 обраних. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Традиційно перед розглядом питань порядку денного депутати озвучили свої запити та запитання, які адресували очільникам району та окремим структурним підрозділам.

Депутатський запит Володимира Вавриша та Анатолія Лавринюка стосувався функціонування позашкілля та дотримання режиму роботи педагогічних працівників в Журавлинській громаді.

Запити депутатів Василя Романюка та Сергія Багнового пов’язані з капітальним ремонтом доріг, зокрема Галина Воля - Стара Гута та відповідальності керівників за виконання своїх посадових обов’язків щодо належного утримання місцевих доріг.

Всі депутатські запитів були підтримані одноголосно.

Після розгляду звернень та запитів, депутати перейшли до розгляду порядку денного. В ході роботи сесії депутати затвердили ряд програм, зокрема:

програму зайнятості населення Старовижівського району,

програму інформатизації,

програму дистанційного обслуговування місцевих бюджетів,

програму проведення мобілізаційних заходів та підтримки учасників АТО і членів їхніх сімей,

Програму забезпечення виконання депутатських повноважень.

Внесли зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 №12/7 «Про районний бюджет на 2017 рік».

Очікувано, найбільш дискусійним було питання щодо прийняття районного бюджету на 2018 рік. Деякі депутати висловили своє критичне ставлення до показників основного фінансового документу, а також внесли ряд зауважень і пропозицій. Але в кінцевому результаті більшістю голосів районний бюджет на 2018 рік був прийнятий.

Депутати розглянули і ряд інших питань та прийняли по ним позитивні рішення.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт