Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

123456654321

Шановні волиняни! Майже тисячу років тому відбулося те, що докорінно змінило історію людства: Велика Схизма 1054 року остаточно закріпила розкол християнської церкви на православну та католицьку. Плоди цих доблесних подій пожинаємо й донині.

Але сьогодні, 25 грудня 2017 року, вперше мільйони українців мають змогу відзначати Різдво спільно з усім світом. Однак, це не применшує значимість 7 січня, коли, за давньою українською традицією, уся родина збирається разом, за одним столом та прославляє народження Ісуса Христа.

Адже у цьому питанні, як і в багатьох інших, – це особистий вибір кожного. Бо ж українці завжди відзначалися своєю доброзичливістю та миролюбністю: тут співіснують чимало національностей, які розмовляють різними мовами та кожен сповідує свою релігію. Незмінним залишається одне: всі ми Українці, які в цей день просимо для своєї Батьківщини лише одного – мирного неба над головою. І мир обов’язково настане! Тому що правда – на нашому боці. Нас підтримує увесь світ! І добро, як ви знаєте, завжди перемагає зло!

Дорогі краяни! У цей чудовий світлий день бажаю всім Божого благословення. Здоров’я, щастя та достатку вашим сім’ям. Хочу, аби щодня, щохвилини нас супроводжували Віра, Надія та Любов! Та найголовніше – процвітання нашій неньці України! Теплого всім Різдва та веселих свят!

Христос рождається!

Славімо Його!

З повагою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт