Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00060Щоб оперативно контролювати питання, що стосуються наповнення бюджету, ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати в районній державній адміністрації функціонує робоча група з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень до державного і місцевих бюджетів.

27 грудня 2017 року голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук ініціював проведення засідання робочої групи.

Участь у засіданні взяли керівники центральних органів виконавчої влади в районі та окремих районних установ.

Керівник Старовижівського об’єднане управління Пенсійного фонду України Анатолій Паримончук надав детальну інформацію про заборгованість по платежах до Пенсійного фонду підприємств, а також фізичних осіб-підприємців. Він констатував, що загальна заборгованість становить близько 2 млн. грн.

Учасниками засідання було проаналізовано причини збиткової та малоприбуткової діяльності окремих суб’єктів господарювання району.

Керівникам управління Пенсійного фонду України в районі, управління фінансів, Старовижівського відділення податкової інспекції та управління регіонального розвитку райдержадміністрації були дані окремі доручення. Зокрема, підготувати пропозиції покрокових дій щодо кожного суб’єкта господарювання, та подати на розгляд засідання робочої групи. Вирішено провести у січні 2018 року наступне засідання в присутності керівників підприємств та суб’єктів  підприємницької діяльності з контрольною метою.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт