Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

25994927

Під завісу 2017-го Волинь рясніє новорічними подарунками. Усі вони – різні та потрібні: комусь під ялинку подарували новенький дитсадок, комусь школу, а у селищі Турійськ сьогодні, 27 грудня, справжнє свято – там відкрили терапевтичне віддлення центральної районної лікарні.

За капітальний ремонт взялося товариство з обмеженою відповідальністю «Аміла». Упродовж 2017-го, із залучення коштів субвенції з Державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій у сумі 900 тис. грн та місцевих бюджетів – більше 122 тис. грн вдалося повністю оновити приміщення та зробити його направду сучасним і затишним.

Урочисте відкритя терапевтичного відділення відбулося за участі голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, народного депутатата України Сергія Мартиняка, голови Турійської райдержадміністрації Ореста Василишина, депутата обласної ради Романа Микитюка

– Учора ми відкрили школу, садочок у Ковельському районі. Усе було зроблено за сприяння народного депутата Степана Івахіва, облдержадміністрації та місцевих органів влади. Сьогодні у Турійську бачимо, як працює одна злагоджена команду людей, які дбають про Волинь. Дякую Сергію Васильовичу за роботу у своєму окрузі. У цьому приміщені ми бачимо, як працює медична реформа. Кошти з Державного бюджету, цільовим методом, спрямували на нормальну роботу районної лікарні. Багато хто казав, що із початком медичної реформи такі лікарні закриватимуть. Я казав і далі говоритиму: не вірте, це неправда. Люди повинні відчувати турботу про себе. Добре, що напередодні новорічних свят ми відкривамо це відділення. Бажаю вам  завжди бути здоровими і нехай усе буде добре, – звернувся до присутніх Володимир Петрович.

Як і годиться, після урочистого відкриття, священик отець Павло, який править службу в лікарняній каплиці, здійснив чин освячення та благословив лікарів у їхній нелегкій праці, на здоров’я для майбутніх пацієнтів.

Сергій Маритняк своєю чергою зауважив, що роботу в лікарні продовжить. Планують залучати кошти для ремонту інших відділень. В одному крилі такі роботи розпочали ще у 2013 році. У 2018-му ж будуть ремонтувати дах, тим паче, що необхідна документація уже готова.

– Ми зробили терапевтичне віддлення, воно функціонуватиме, але поряд із тим, було б добре зробити усю лікарню зверху до низу. Люди, які живуть у Турійському районі, заслуговують на такі комфортні умови, – зазначив Сергій Васильович.

Депутат обласної ради Роман Микитюк теж підтвердив: первинну ланку медицини у контексті реформи, потрібно розвиватими. І зазначив: у перспективі для розбудови таких медичних закладів на Волині планують залучити кошти Світового банку.

– Я радий, що ми здаємо такі об’єкти. Приємно те, що завдяки співпраці на усіх рівнях є не лише пропозиції, а й реальна робота, залучення коштів і, як бачимо зараз, результат. Для лікарів, медичних працівників – це відділення, наче другий дім, тому хотілося покращити умови роботи і, гадаю, усе вийшло, – зазначив Орест Василишин.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт