Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

2017 12 31

 

Шановні старовижівчани! Дорогі земляки!

Дозвольте привітати усіх Вас з прийдешнім Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Ми прожили непростий рік. Зміни, що відбулись у державі та суспільстві, торкнулись усіх і кожного з нас. Тож нині ми не лише оцінюємо пройдене, а починаємо новий відлік часу з твердим переконанням, що прийдешній рік принесе мир на українську землю, буде щедрим і багатим на добро, злагоду, добробут у родинах. 

Не забуваймо, що і сьогодні на сході країни герої стоять на блок-постах, сидять в окопах, стискаючи зброю, оберігають наш спокій. Більш за все хочеться, щоб усі вони повернулися додому, де їх так чекають, живими та здоровими! Нехай їхня міць та мужність надихають кожного з нас!

Цієї святкової пори прийміть в дарунок щирі зізнання в повазі та шані, слова глибокої вдячності за самовіддану працю, за мужність та відвагу, за милосердя та доброчесність, за витримку і терпіння.

Від імені виконавчої та представницької влади району хочемо побажати Вам щирої сильної віри. Віри в себе, у свою долю, у свою країну, у своє майбутнє. Хай будуть здорові й щасливі всі жителі нашої благодатної землі.

Нехай новий рік прийде до Вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Хай чарівні новорічні дзвони щастя ллються у Ваші домівки, а тепло різдвяної свічки зігріває серця й надає душевної рівноваги та благополуччя.
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

     З найкращими побажаннями

Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради

                Анатолій Бринчук                                                     Юрій Кудацький

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт