Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1 viyskovi2На території нашого району, поблизу села Смідин, дислокується військова частина А0864. Протягом останніх років її особовий склад гідно виконує завдання по обороні нашої держави.

Голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук разом з директором центру соціальних служб Петром Муравчуком 2 січня 2018 року відвідали військовослужбовців частини.

«Кожен зараз мріє про приємні подарунки і наші захисники в тому числі. Тому напередодні новорічних свят ми відвідали військових, щоб вручити їм солодкі гостинці та фрукти. − зазначив Анатолій Іванович. – Упевнений, солдатам дуже важливо знати, що їх поважають, а їхню роботу цінують. Хочу наголосити, що ми щиро поважаємо наших військовослужбовців та дякуємо їм за сумлінну службу! Бажаю всім захисникам міцного здоров’я, добробуту, миру та злагоди!»

До вітань також долучився директор РЦСССДМ Петро Муравчук, який побажав війсковим міцного здоров’я, добра, миру, успіхів у повсякденному житті.

Командир частини, капітан Євген Стрюков, від імені особового складу подякував за вітання, побажання і подарунки, а також провів оглядову екскурсію територією, приміщеннями та технічним парком. Голова райдержадмністрації все оглянув з великим інтересом, вникаючи в деталі. Ознайомився з умовами проживання особового складу, на власні очі побачив здобутки частини за останні роки, а також почув проблемні питання, які також мають місце.

У підсумку візиту досягнуто домовленості та намічено шляхи подальшої співпраці між військовою частиною та районною державною адміністрацією.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт