Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00321В районі утворено та функціонує три об’єднані територіальні громади: Смідинська, Сереховичівська та Дубечненська.

В зв’язку з реформуванням міжбюджетних відносин, а також для вирішення ряду проблемних питань перехідного періоду, сьогодні, 11 січня 2018 року, відбулася робоча нарада під керівницвом голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука з головами, заступниками та працівниками бухгалтерських служб об’єднаних територіальних громад.

В нараді взяли участь голова районної ради Юрій Кудацький, заступник голови райдержадміністрації Петро Філюк, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

«Децентралізація дозволяє нам розвиватись і рухатись вперед. - наголосив голова райдержадміністрації у вступному слові до учасників наради. – Громадам не просто розпочинати бюджетний процес та налагоджувати господарське життя. Наше завдання підтримати їх роботу у забезпеченні місцевого та регіонального розвитку, поділитись досвідом, напрацювати спільні завдання та забезпечити безперебійні і якісні освітні, соціальні послуги мешканцям об’єднаних територіальних громад».

Ряд соціальних закладів освітньої, культурної, медичної та інших сфер відійшли у підпорядкування об’єднаних громад. Тому відповідні керівники районних служб представили присутнім фінансові розрахунки, необхідні для утримання бюджетних установ, які знаходяться на території відповідних громад. Провели аналіз прийнятих бюджетів району та ОТГ на поточний рік та запропонували механізми фінансування по всіх галузях, з врахуванням змін процесу децентралізації в районі.

Голови територіальних громад висловили й своє бачення щодо проблемних питань фінансово-бюджетних відносин між районним бюджетом та бюджетами об’єднаних територіальних громад.

Також керівники району закцентували увагу присутніх на тому, що райдержадміністрація, її структурні підрозділи, апарат районної ради готові надати максимальну підтримку та сприяння утвореним громадам.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт