Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00332Сьогодні, 16 січня 2018 року, на території Старовижівського районного відділення поліції відбулося вручення групі реагування патрульної поліції та слідчо-оперативній групі відеореєстраторів.

Серед присутніх – голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, директор центру соціальних служб Петро Муравчук, керівництво та працівники поліції.

- Ми маємо чергову приємну нагоду, аби поповнити матеріально-технічну базу районного відділення поліції. Умови сьогодення спонукають до пошуку якісно нових форм і методів запобігання правопорушенням та розкриття злочинів. Ці інноваційні засоби, дозволять і виявити професійний рівень інспекторів під час їх роботи, і унеможливити провокації з боку правопорушників. Отже мають і антикорупційну цінність і здатні забезпечити безпеку.

Надіюсь, що можливість знімати на місці злочину буде утримувати людей від правопорушень різного характеру і дасть змогу допомогти правоохоронним органам у сфері забезпечення публічного порядку в районі, - звернувся до присутніх Анатолій Іванович.

Тож, аби підвищити ефективність роботи поліції, в районі діє Комплексна програма профілактики правопорушень і злочинів на 2016-2020 роки. Відповідно до цієї програми, були придбані 5 відеореєстраторів. Апарат розрахований на декілька години зйомки, фіксує відео за умов денного та нічного освітлення, записує відео та звук, має функції перегляду, фотофіксації та налічує 32 Гб пам’яті.

За словами голови районної ради, Юрія Кудацького, нагрудні відеокамери дуже потрібні, адже дадуть змогу фіксувати правопорушення, як адміністративного так і кримінального характеру, документувати доказову базу. А отже, буде легше довести злочин у суді. Ці пристрої, безумовно, стануть в пригоді. Він запевнив в подальшій співпраці депутатського корпусу районної ради та владних органів заради безпеки громадян.

DSC00334

DSC00337DSC00336

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт