Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

sanitarno epidemiologichna sluzhba 147580Сьогодні 22 січня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств, інших підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій було розглянуто питання захисту населення від захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, а також про стан санітарно-епідеміологічної ситуації в районі.

Завідувач районного лабораторного відділення Дяченко Михайло Іванович в своїй доповіді проінформував про наступне.

В Україні спостерігається черговий епідемічний підйом захворюваності на кір, який пов’язаний із низьким охопленням профілактичними щепленнями дітей та циклічністю цього захворювання.

У Волинській області зареєстровано 43 випадки кору, з них 28 випадків (65%) вже підтверджено вірусологічно. Здебільшого на кір хворіють діти – 77% від усіх захворілих. Однак реєструються захворювання і серед дорослих. Найбільше хворих зареєстровано в м.Луцьку, Луцькому, Ківерцівському, Любомльському районах.

Випадків захворюваності небезпечними інфекційними хворобами як кір, дифтерія, правець, поліомієліт в Старовижівському районі – не реєструвалися.

Зазвичай хворіють ті, хто не був вакцинований.

Аналізуючи виконання обсягу щеплень за 2017 рік по району видно, що вакцинацію проти кору, паротиту, краснухи дітям в 1 рік виконано на 76%, дітям старше 2-х років – на 64%, дітям в 6 років – на 82%, дітям старше 7-ми років – на 74%.

Михайло Іванович зазначив, що доставка в район і зберігання вакцини відбувається на належному рівні.

За словами головного лікаря комунального закладу “Старовижівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Наталії Капітули, наявна вакцина бельгійського виробництва, жодних ускладнень після її використання не було зареєстровано.

Вакциною Старовижівський лікувальний заклад забезпечений в достатній кількості. Прививки є безкоштовними як для дітей, так і для дорослого населення.

Головою райдержадміністрації було дано доручення, відповідним службами постійно проводити контроль за станом захворюваності, а в дошкільних установах та школах району вживати комплекс необхідних профілактичних та протиепідеміологічних заходів. Також Анатолій Іванович закликав присутніх керівників провести інформаційну роботу серед своїх колективів, колег, знайомих щодо проведення вакцинації, з метою недопущення поширення захворюваності на вірусні інфекції в районі.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політикиапарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт