Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0035222 січня цього року Україна відзначає 99-у річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Саме цей день ввійшов до національного календаря як День Соборності України.

22 січня 1918 року уперше в XX столітті Україна проголосила незалежність. Постала держава, яка протягом трьох наступних років не припиняла боротьби за власне існування. Українцям вдалося утвердити державні кордони, мову, гроші, символіку (герб, гімн і прапор), збудувати національне боєздатне військо, добитися визнання світової спільноти.

Вшанувати та згадати пам’ятні сторінки української історії у районному будинку культури зібрались керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, старшокласники, громадськість.

З вітальним словом до учасників тематичного заходу звернулись голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук та голова районної ради Юрій Кудацький. У своїх виступах вони були одностайні: - Сьогодні ми складаємо шану ініціаторам і безпосереднім творцям Акту Злуки, віддаємо належне далекоглядності і патріотизму лідерів того часу, яким вдалося об’єднати східну і західну Україну в єдину державу. В цей складний для України час, я закликаю всіх до мудрості і взаєморозуміння. Нам усім важливо усвідомлювати, що не проголошена Конституцією унітарність, а духовна єдність громадян є найвагомішою ознакою сильної країни. То ж нехай відчуття причетності до єдиної нації, великої української родини допомагає нам будувати свою державу, свою правду і свою волю, як заповідав Великий Кобзар.

До вітань учасників урочистого зібрання долучились вчитель історії Ростислав Кінах, який зробив невеличкий екскурс в тогочасні події, та учениця 11 класу Ольга Доротюк.

В знак вдячної пам’яті усіх, хто боровся за незалежність і Соборність були покладені квіти до пам’ятних місць Борцям за волю України.

Піднесений патріотичний настрій подарували присутнім аматори художньої самодіяльності району.

DSC00364DSC00356

DSC00360

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт