Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00373

В малому залі адміністрації відбулась робоча нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука, про попередні підсумки соціально-економічного розвитку району за 2017 рік та основні пріоритетні завдання розвитку району у 2018 році.

Участь у нараді взяли голова районної ради, керівники управлінь (відділів) райдержадміністрації, селищний та сільські голови, а також керівники територіальний підрозділів органів виконавчої влади.

– Районній державній адміністрації, територіальним громадам, суб’єктам господарської діяльності загалом вдалося забезпечити виконання завдань передбачених Програмою економічного і соціального розвитку району на 2017 рік, виконати місцеві бюджети та профінансувати основні заходи регіональних і районних програм. – розпочав свою доповідь заступник начальника управління інвестицій та регіонального розвитку райдержадміністрації Сергій Оліферович.

Пріоритетними були питання завершення будівництва та реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури, енергозбереження, децентралізації та об’єднання територіальних громад, вдосконалення системи надання адміністративних послуг та поліпшення їх якості, ремонт доріг.

Одним з основних пріоритетів економічного і соціального розвитку є залучення в соціальну сферу коштів інвестиційних фондів та державних цільових програм.

Підприємства району у січні-листопаді 2017 року реалізували промислову продукцію (товари, послуги) на суму понад 28,4 млн.грн (в 2016 році 20,3 млн.грн.), що в розрахунку на одного жителя становило 934 грн. Спостерігається продуктивна динаміка у підприємств-виробників твердого палива з місцевих видів сировини, з початку року реалізовано 2898 тонн гранул з тирси, брикету паливного 2026 тонн, більшу половину продукції експортовано.

У 2017 році в районі впроваджувалося два проекти за кошти міжнародних фондів.

За проектом технічної допомоги Європейського Союзу "Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади", у лютому 2017 року ЦНАП райдержадміністрації пройшов конкурсний відбір для участі у Проекті.     Бюджет проекту на реконструкцію приміщення під ЦНАП за адресою смт Стара Вижівка, вул. Соборності, 3а, на сьогоднішній день становить 1млн. 370 тис. грн., з яких 930тис. грн. – кошти проекту технічної допомоги та 700 тис.грн – співфінансування районного бюджету.

Нове приміщення ЦНАПу планується здати в експлуатацію вже в І кварталі 2018 року. Це дасть можливість суттєво покращити обслуговування громадян за рахунок збільшення площ зони прийому та обслуговування, належного матеріально-технічного забезпечення та облаштування робочих місць спеціалістів Центру.

Розроблено проектно-кошторисну документацію на реалізацію Проекту Світового банку "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" та Субпроект "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області", реалізацію проекту планується завершити у 2018 році. Реалізовано проект «Реконструкція ФАПу з використанням енергозберігаючих технологій в с.Ниці вул.Богатирьова, 36 Старовижівського району Волинської області» загальною кошторисною вартістю 477,926 тис.грн. в рамках програми ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІІ» (кошти Програми-124 тис.грн.)

У 2017 році в районі реалізовано два інвестиційні проекти за кошти ДФРР, зокрема:

-           будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. на 198 учнів в с. Любохини Старовижівського району, залишкова вартість будівництва становить 34450,396 тис. гривень. В 2017 році на співфінансування будівництва з ДФРР надано – 14,6 млн. грн., з районного бюджету 1,667 млн. грн., за які профінансовано виконані будівельні роботи;

-           придбано шкільний автобус: 1,440 млн. грн. - кошти ДФРР, 238,5 тис.грн. з районного бюджету.

         За кошти обласного бюджету фактично реалізовано 9 інвестиційних проектів загальною кошторисною вартістю понад 2 млн.грн.

           За рахунок коштів районного бюджету розвитку проведено капітальні ремонти частини фасаду НВК ЗОШ І-ІІІ ст.. – гімназія в смт. Стара Вижівка – 900 тис.грн., приміщення їдальні школи с.Смідин (утеплення) - 11 тис.грн., приміщення філії станції туристів в с.Кримне - 262 тис.грн., покрівлі спортивного залу Старовижівської ДЮСШ - 280 тис.грн. та реконструкцію (тепломодернізація огороджуючих конструкцій) будівлі - 50 тис.грн.;

           Крім того, селищному бюджету на співфінансування проекту "Нове будівництво лінії електропередач 0,4 кВ по вулицях Героїв АТО та Перемоги в с. Брідки" виділено кошти співфінансування в сумі 70 тис.грн. на його реалізацію.

Окреслюючи пріоритетні завдання, Анатолій Іванович наголосив на необхідності якісної розробки пропозицій щодо фінансування проектів соціально-економічного розвитку територій, передачу їх в райдержадміністрацію для узагальнення і подання на розгляд Кабінету Міністрів України.

Питання завершення будівництва та реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури, енергозбереження, децентралізації та об’єднання територіальних громад, ремонт доріг будуть визначальними у роботі органів виконавчої влади та місцевого самоврядування і в 2018 році.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт