Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0037525 січня 2018 року рятувальникам Старовижівського районного сектору служби надзвичайних ситуацій вручили нове сучасне аварійно-рятувальне обладнання, яке було придбане за підтримки керівництва районної ради та районної державної адміністрації.

Так, вогнеборці отримали 22 панорамні маски, та 10 пожежних рукавів довжиною 20 метрів кожен та діаметром 51 мм.

Вручення сучасного пожежно-рятувального обладнання відбулося на території пожежно-рятувальної частини, за участі голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука та голови районної ради Юрія Кудацького.

«Завдяки новому обладнанню, старовижівські рятувальники матимуть змогу більш ефективніше виконувати завдання, оперативніше реагувати на будь-які надзвичайні події, швидше ліквідовувати їх наслідки та зможуть убезпечити власне життя та здоров’я», - підкреслив Анатолій Іванович.

За словами начальника районного сектору служби надзвичайних ситуацій Андрія Бурди панорамні маски необхідні для проведення аварійно-рятувальних робіт у загазованих та задимлених середовищах (кабінетах, кімнатах, офісах, підвальних та цокольних приміщеннях тощо) з метою рятування людей, гасіння пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків. Вони є складовою частиною обладнання, яке доволі часто доводиться застосовувати для індивідуального захисту органів дихання (апарати з стисненим повітрям типу «АСВ-2»).

При недостатніх опадах в посушливі роки меліоративні канави пересихають, виникає проблема з водою. Пожежно-рятувальним підрозділом доводиться прокладати магістральні та робочі лінії для подачі води на довгі дистанції (1000-1500 метрів). Придбання 10 пожежних рукавів  значно покращить рукавне господарство підрозділу та дозволить краще виконувати поставлені завдання.

Представники органів місцевої влади запевнили, що будуть і надалі підтримувати рятувальників, адже добре розуміють наскільки важлива їх робота для забезпечення безпеки громадян.

DSC00385 DSC00386

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт