Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

27655092 546710269023929 8109733312111221442 nРоботу над розвитком регіону у частині реалізації низки інвестиційних проектів продовжують. Так, сьогодні, 31 січня 2018 року, відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, які реалізуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у поточному році під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Як відомо, на реалізацію 121 проекта за кошти Державного фонду регіоналньго розвитку у 2018-му році Волинь отримала 192 млн 86 тис. 712 грн.

Подані проекти спрямовані на енергозбереження навчальних та медичних закладів, розвиток спортивної інфраструктури та інших напрямків, які відповідають стратегії розвитку Волині.

Серед пріоритетних об’єктів, які необхідно включити до реєстру на 2018-ий рік – будівницво ЗОШ І-ІІІ ступенів у селі Осівці Камінь-Каширського району та Любохини Старовижівського району, а також зведення дитскадка у смт Ратне. Роботи на цих об’єктах уже розпочали минулоріч та планують завершити у 2018 році.

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук зазначив, що регіональні фахівці уже провели реєстрацію проектів, одначе не усіх. На офіційній онлайн-платформі не опублікувано іще 10 регіональних проектів. Як повідомили на місцях, одна із причин – відсутність фінансів. За рішенням членів комісії, термін подачі проектів, які підкріплять співфінансуванням у 10% з місцевих бюджетів, продовжать до 6 лютого поточного року.

Володимир Гунчик своєю чергою звернувся до відповідальних осіб, які курують відповідне питання, тримати на контролі процес подачі заяв від органів місцевого самоврядування та надавати консультативну допомогу.

Окремі доручення керівник найвищої виконавчої гілки влади в області дав доучення і фахівцям управління капітального будівництва облдержадміністрації, зокрема, з’ясувати причини відсутності десяти проектних заяв на онлайн-платформі та проаналізувати проекти, надійславши результати усім членам комісії. Потому, відбудеться ще одне робоче засідання.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт