Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
Den nebesnoji sotni
 
 
 
Шановні жителі Старовижівщини!
20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Саме цього лютневого морозного дня 2014 року почалися наймасовіші розстріли учасників Революції Гідності у Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській.
Герої Небесної Сотні – патріоти, які загинули за нашу свободу і демократію, незалежність і майбутнє України. Це люди великої громадянської самовідданості, сили духу і стійкості, яких не перемогли ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість – вони загинули, але не здались. Їхній подвиг – знаковий для нашої держави, що увійшов трагічною сторінкою в історію та болючим спогадом у наші серця.
Ми не повинні забувати, що розстріл учасників мирних протестів – злочин, який не має терміну давності. Це палаючий слід у серці цілої нації.
Звертаємося до представників духовенства та релігійних організацій району з проханням провести поминальні панахиди за жертвами протистоянь на Майдані та усіх захисників нашої Вітчизни, які віддали найдорожче – своє життя – за нашу державу, за її волю, за надію на краще, за гідність і свободу.
Будьмо певні, що тільки в єдності дій і соборності душ криється сила нашої держави.
Слава Українському народу!
Слава його Героям!
Слава Україні!
        
        З повагою
Голова районної державної адміністрації                       Голова районної ради
                     Анатолій Бринчук                                          Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт