Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

28167391 554498491578440 1772652862679688793 n

 

Проект «Жива Історія» – найбільш масштабна ініціатива на Волині задля збереження пам’яті загиблих в АТО, заради пробудження тих, хто звик до війни і для привернення уваги усієї громадськості до військових дій на сході України та трагедії, яку вони несуть. Так, 15 лютого 2018 року в Луцьку відбувся «круглий стіл», де презентували перший в Україні історичний проект «Жива Історія». 

 

Даний проект розділений на 3 етапи:
1 етап – це збір коштів для встановлення огородження та індивідуальних табличок, який триватиме рівно 60 днів (з 15 лютого по 15 квітня 2018 року);
2 етап – з 20 квітня по 20 серпня відбудеться встановлення огородження та інформаційних табличок біля кожного іменного дерева (на даний час вже посаджено 150 іменних дерев);
3 етап – 24 серпня на День Незалежності України відбудеться відкриття історичного музею «Жива вода».

Слід зазначити, що Алея пам’яті в луцькому сквері Героїв Небесної Сотні з’явилася у 2017 році на День Матері. Захід організували волонтерський рух «Мeцeнaти для сoлдaтa» та ГО «Сучасна Волинь» за сприяння Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства. Саме тоді батьки, дружини та діти загиблих Героїв висадили перші 75 дерев. Відтак, виникла ідея перейменувати сквер на парк Героїв Майдану та Небесного Легіону. Продовження акції відбулося 14 жовтня 2017 року у парку Героїв Майдану та Небесного Легіону, який отримав доповнену назву на честь всіх волинян, що поклали своє життя під час Революції Гідності і визвольної війни з російським окупантом.
Зокрема, наразі потрібно облаштувати територію парку, встановити інформаційні банери, індивідуальні іменні таблички та обмежувачі, щоб завади пошкодженню молодих дерев.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик всесторонньо підтримує даний проект та зазначає:

– Це надзвичайно потрібна акція патріотизму. І кожен небайдужий повинен долучитися до неї! Адже цей парк з доглянутими іменними кленами стане чудовим символічним продовженням життя полеглих в АТО бійців та захисників Революції Гідності. Тому що внесок у сучасну історію української держави, як загиблих майданівців, так і військовослужбовців, – неоціненний. Для їх родин, та всіх волинян цей парк стане пам’яткою великого патріотизму та жертовності заради Батьківщини.

Тож закликаємо меценатів, спонсорів та усіх небайдужих волинян долучитися до збору коштів для створення першого в Україні майданчика «Жива Історія».

РЕКВІЗИТИ:
ГО «СУЧАСНА ВОЛИНЬ»
ЄДРПОУ: 41677573
p/p 26002055515865
ВОЛИНСЬКЕ ГОЛОВНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА
КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ «ПРИВАТБАНК»
Україна,43001,м.Луцьк,вул.Шевченка 2

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт