Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00545

 
19 лютого 2018 року на території району з робочим візитом побував голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. В рамках візиту він проінспектував хід проведення капітального ремонту дитячого садочка у с. Седлище. Спільно з головою райдержадміністрації Анатолієм Бринчуком, головою районної ради Юрієм Кудацьким, сільським головою Миколою Ваврищуком оглянули масштаб виконаних робіт в дошкільному навчальному закладі, проаналізували потреби та можливості.

Седлищенський ДНЗ «Дзвіночок» побудовано і здано в експлуатацію у 1986 році. На той час функціонувало 3 групи з повним режимом роботи та 1-ший клас ЗОШ І-ІІ ступеня с. Седлище. Будівля ДНЗ двохповерхова, загальна її площа становить 780 кв.м. Седлищенський ДНЗ не міг нормально функціонувати, оскільки потребував капітального ремонту.

Відтак за 2015-2017 роки на капітальний ремонт та зміцнення матеріально-технічної бази садочку з державного та районного бюджетів було використано близько 1,2 млн. грн. Тут для дітей створені всі необхідні умови задля їх успішного та належного виховання. Наразі всі внутрішні ремонтні роботи закінчено, вже встановлено сантехніку та кухонне обладнання. ДНЗ опалюється, підведена електроенергія. Залишилось провести благоустрій території та відремонтувати фасад.

Голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук тримає на особистому контролі хід та темпи виконання робіт на даному об’єкті, оскільки відкриття ДНЗ дасть змогу на 100% забезпечити дітей місцями у дошкільній освіті.

Загалом голова облдержадміністрації Володимир Гунчик залишився задоволеним від побаченого, позитивно оцінив хід проведення капітального ремонту в дошкільному навчальному закладі, запевнив присутніх, що зробить все можливе зі свого боку, аби сприяти виділенню фінансування для завершення всіх необхідних робіт в повному обсязі.

DSC00511

DSC00513

DSC00526

DSC00527

DSC00531

DSC00536

DSC00539

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт