Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00568

Надзвичайно важливим є необхідність забезпечення зручних і сприятливих умов отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання. ЦНАП сьогодні є однією з найкращих організаційних форм надання послуг та взаємодії влади і громади. Завдяки ЦНАПу за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення різні органи влади зможуть зручно та швидко обслуговувати населення.

В Старій Вижівці 19 лютого 2018 року відбулось урочисте відкриття нового центру надання адміністративних послуг.

На відкритті були присутні голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук, голова районної ради Юрій Кудацький, які привітали Старовижівчан з появою нового, сучасного Центру, в якому забезпечено належні умови для ефективного надання найнеобхідніших адміністративних послуг населенню та бізнесу в комфортних умовах.

Фінансування здійснювалось в рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», координатором якого є Матвійчук Роман Михайлович.

Він ознайомив присутніх і з фінансовою складовою цього проекту.

На створення ЦНАП було використано близько 2 мільйонів гривень.

- коштів гранту – 1,4 млн. грн. (71 %);

- коштів співфінансування – 0,6 млн. грн. (29 %).

Уже повністю завершені ремонтні роботи, Центр облаштовано меблями та новою, сучасною комп'ютерною технікою, забезпечено системами відеонагляду, звукозапису розмов адміністраторів ЦНАП з суб’єктами звернень, а також системами протипожежної охорони.

Зараз Центром надається близько 75 різноманітних адміністративних послуг. Серед них: реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрація бізнесу, а також ряд послуг пов’язаних із земельними питаннями.

Найближчим часом планується завести в ЦНАП послуги Старовижівської селищної ради, надавати адмінпослуги соціальної сфери, а також послуги органів місцевого самоврядування (приписка, виписка та ін.).

Послуги надаватимуться на першому поверсі і стануть зручними для кожного мешканця громади, в тому числі, для людей з обмеженими фізичними можливостями. Також у ЦНАПі обладнали й дитячу зону.

 DSC00556

DSC00559

DSC00566

DSC00574

DSC00580

 DSC00583

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт