Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради
budjНа 2018 рік регіони України отримають значну фінансову підтримку від держави на реалізацію інфраструткурних проектів, соціально-економічний розвиток. Так, на поточний рік, із Державного фонду регіонального розвитку виділять 6 млрд грн, субвенція на сільську медицину складатиме 5 млрд грн. На розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад спрямують 1,9 млрд. грн. Про те, скільки отримає Волинь говорили, сьогодні, 20 лютого 2018 року, під час робочої наради в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.
 
Як зазначив начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Микола Томчук, незабаром 40 новостворених волинських ОТГ отримають 1-ий транш інфраструтурної субвенції, яка за попередніми даними скаладтиме 103 млн 875 тис. грн. Для порівняння, у 2017 році для громад Волинської області виділи майже удвічі менше – 50 млн 112 тис. грн.
 
Об’єднані громади уже готують пропозиції, з яких формуватимуть перелік проектів, для фінансування у 2018 році. Так, Микола Іванович повідомив: нині проектні пропозиції до облдержадміністрації уже надійшли від 33-х ОТГ, у семи громад робота триває.
 
Працюють і над формуванням переліку проектів, які реалізовуватимуть цьогоріч за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток територій. За словами начальника управління розвитку, інвестицій та європейської інтегрції облдержадміністрації Юрія Кресака, для фінансування подано 425 об’єктів, однак аналізували лише ті, що відповідають вимогам та мають повний пакет документів.
 
Так,  у 2018 році, за кошти себвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на дійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій пропонують фінансувати 231 об’єкт. Решта 194 – наразі не мають проектно-кошторисної документації. Однак, нині роботи над формуванням переліку об’єктів та його узгодженням тривають.
 
Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт