Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC00611

22 лютого 2018 року голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь в засіданні взяли завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Вадим Люклянчук, начальник районного сектору управління ДСНС Андрій Бурда, начальник Старовижівської дільниці управління водного господарства Олена Гаврилюк, керівники інших відповідних районних служб.

 

Комісія розглянула питання щодо готовності організацій та служб району до весняної повені та дощових паводків. Керівників відповідних служб зобов’язано забезпечити утримання в належному стані гідротехнічних споруд, мостів, сітки меліоративних каналів та затверджено план дій цих служб по запобіганню та ліквідації повеней та паводків в районі.

Крім того, заслухавши інформацію начальника управління держпродспоживслужби Володимира Черемшука щодо забезпечення санітарно-епідеміологічної ситуації, комісія вирішила посилити контроль за якістю питної води, харчових продуктів в навчально-виховних закладах району.

За результатами розгляду питань комісії були прийняті відповідні протокольні доручення.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт