Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

789654Сьогодні, 27 лютого 2018 року, відбулося засідання комісії із захисту прав дитини при райдержадміністрації, у порядок денний якої було внесено 6 питань.

Частина з них стосувалася надання дозволу органу опіки та піклування райдержадміністрації на дарування житла на імена неповнолітніх осіб, відчуження нерухомого майна тощо. Відтак такі рішення були прийняті членами комісії одноголосно.

Одне із питань – на тему виконання батьківських прав жительки сели Мизове, стосовно п’яти малолітніх дітей. Члени комісії детально розглянули проблему цієї сім’ї, а саме – жінка погано здійснює догляд за своїми дітьми. В будинку санітарно-гігієнічні умови проживання не відповідають встановленим нормам.

Проблемні питання в сім’ї з села Чевель, що опинилась в складних життєвих обставинах також були розглянуті на засіданні.

В обговоренні взяли участь члени комісії, з інформацією виступили директор Старовижівського РЦСССДМ П.Муравчук, начальник служби у справах дітей Старовижівської РДА Т. Люклянчук , також працівники сільських рад, які виконують функції органу опіки та піклування на місцях.

Комісією прийняті рішення, спрямовані на подолання складного становища в даних сім’ях, попередження загрози життю і здоров’ю дітей. Ці сім’ї взяті на облік службою у справах дітей, центром соціальних служб, для проведення профілактичної роботи та для створення сприятливих умов життя та розвитку дітей.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт