Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

denzemlevporyadnika

 

Шановні працівники землевпорядної служби!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем землевпорядника України.

 

Це свято тих, хто приймає участь в формуванні та реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні державного контролю за використанням та охороною земель, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.

І саме від вашої відповідальної і професійної роботи, шановні землевпорядники району,  значною мірою залежить збереження та раціональне використання нашого національного багатства - землі.

Впевнені, що ви з честю виконуєте  покладені  на вас завдання, а ваш досвід, знання, принциповість, любов до рідної землі  завжди будуть запорукою ефективної реалізації державної земельної політики. 

Тож, вітаючи вас із професійним святом, бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень на благо процвітання нашого району та України!

Нехай у ваших оселях завжди панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.

З повагою
Голова райдержадміністрації                                    Голова районної ради
       Анатолій Бринчук                                                        Юрій Кудацький
Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт