Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

016 710x4341 березня 2018 року в приміщенні Кабінету Міністрів України відбулось засідання комісії для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР, в якій взяв участь голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Важливо, що комісія під час засідання погодила пропозиції Волинської ОДА щодо перехідних об’єктів.

Нагадаємо, нещодавно регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм затвердила попередній перелік інвестпроектів, які фінансуватимуться за кошти ДФРР. До цього переліку увійшли три перехідних об’єкти.

Зокрема мова йде про будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Осівці Камінь-Каширського району з обсягом фінансування ДФРР у сумі  28 млн 260 тис. грн; будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів на 198 учнів в с. Любохини Старовижівського району з обсягом фінансування  ДФРР у сумі 31 млн 005,396 тис. грн; будівництво двоповерхового дитячого ясла-садка смт Ратне з обсягом фінансування у сумі 14 млн 839, 456 тис. грн.

Відтак, залишається завершальний етап, що дозволить розпочати фінансування – постанова Кабінету Міністрів України.

Варто зазначити, що будівництво школи у Любохинах розпочалось ще у 2011-му році, дитячого садочка в Ратному – в 2015-му, школи в Осівцях – у 2016-му.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт