Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

7456321На традиційній щопонеділковій нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука говорили про хід проходження опалювального періоду та функціонування господарства району в зимовий період 2018 року, а також про завдання райдержадміністрації щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району на поточний тиждень.

Начальник управління інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації Яцунік Олександр Борисович проінформував про наступне:

На сьогодні всі котельні працюють у відповідності до температурного режиму, теплопостачання житлових будинків та об’єктів соціальної сфери району здійснюється безперебійно з врахуванням температури навколишнього середовища.

Відсутня заборгованість за постачання електроенергії та природного газу. Однак високою залишається заборгованість за надані енергопостачальними підприємствами послуги по субсидіях та пільгах (24 млн.грн.). Разом з тим погашена заборгованість по пільгах на житлово-комунальні послуги та тверде паливо.

Філія Старовижівський автодор проводить комплекс необхідних робіт по снігоочистці доріг місцевого значення загального користування. Особлива увага приділяється дорогам, по яким здійснюються маршрутні пасажирські перевезення. Наразі підприємство має необхідний запас паливно-мастильних матеріалів та матеріальний ресурс для забезпечення експлуатаційного обслуговування доріг в зимовий період, ліквідації можливих аварійних ситуацій, снігових заметів та ожеледиці.

В ході наради керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ та організацій району намітили плани роботи на поточний робочий тиждень. Анатолій Бринчук окреслив завдання котрі потребують особливої уваги від влади на місцях.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт