Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0068015 березня 2018 року в залі засідань голова районної державної адміністрації Анатолій Бринчук прозвітував про підсумки діяльності Старовижівської районної державної адміністрації у 2017 році.

У заході взяли участь голова районної ради Юрій Кудацький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, сільські голови, члени громадської ради при райдержадміністрації, представники громадських об’єднань, професійних спілок, громадськості та ЗМІ.

Голова райдержадміністрації презентував інформацію про проведені заходи, виконані завдання, використані кошти районного бюджету та підведені підсумки діяльності районної державної адміністрації у 2017 році. Анатолій Іванович акцентував увагу на основних показниках і напрямках роботи усіх галузей району. Зокрема, на конкретних справах, які втілені в життя впродовж 2017 року в галузях оборонної роботи, економіки, освіти, медицини, культури, спорту, соціальному захисту. Доповів про основні показники соціально-економічного розвитку району, виконання районних цільових програм, роботу в соціальній сфері та інше.

Насамкінець Анатолій Іванович окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи, ключові завдання розвитку району та проблемні питання, над якими необхідно працювати в 2018 році.

Після закінчення доповіді усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від голови райдержадміністрації.

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ голови Старовижівської районної державної адміністрації за 2017 рік (завантажити)  

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт