Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

123654789Стан пасажирських перевезень у районі було проаналізовано на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Анатолій Бринчук.

З інформацією про стан автобусного сполучення на території району перед присутніми виступив начальник управління інвестицій та регіонального розвитку райдержадміністрації Олександр Яцунік.

Олександр Борисович зазначив, що автобусне сполучення в районі забезпечується 61 маршрутом, з яких 8 приміських маршрутів та 1 міжобласний (Дубечне-Львів). Пасажирські перевезення здійснюють: АТП 10706, ТзОВ "Галактика-Авто", ТзОВ "Вест-Авто", ТзОВ "Бізнес Рейс" та приватні підприємці.

Транспортне сполучення   у Ковельському напрямку забезпечується   28 автобусними маршрутами, з них 10 далі до м. Луцька, перевезення пасажирів в інших напрямках забезпечено на 33 маршрутах.   Перевізники здійснюють 66 рейси щоденно, в середньому, крім проїзних, не менше як по 2 рейси кожен. Автобусним сполученням охоплено 43 населених пунктів району. До окремих населених пунктів або через них   наразі недостатня кількість пасажирських   маршрутів у день, а до сіл Лютка, Кукуріки, Сьомаки, Комарове   зовсім відсутнє автобусне сполучення.

Учасники наради розглянули низку проблемних питань в галузі пасажирських перевезень, що існують на даний час в районі. Зокрема йшлося про заходи, які необхідні для покращення ситуації: це зміна графіку руху та відновлення окремих маршрутів, відкриття нових рейсів, врегулювання пасажирських перевезень по деяких населених пунктах, покращення обслуговування пільгових категорій населення та інші.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт