Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

29345400 769430406588733 704573921 nУ рамках робочого візиту сьогодні, 23 березня 2018 року, на Волинь прибув Президент України Петро Порошенко. Зокрема, Глава держави взяв участь у нараді з активом краю та представив нового керівника виконавчої гілки влади області – Олександра Савченка.

Для початку, гарант Конституції назвав основні наслідки гібридної війни на Донбасі та окупацією Криму. Вдався до цифр. Так, за його словами, відбулося значне падіння рівня життя, втрата 3,6 % ВВП Криму та 15% ВВП Донбасу, 80% нафтогазових покладів Чорного моря, захоплено 10% портової інфраструктури, окуповано майже 25% промислового потенціалу країни, закриття ринку Російської федерації, яка складала 34% товарообігу країни… Усе це поєдналося із  газовим зашморгом, в якому перебувала країна, а також втрата 5 млрд доларів, що залишилися в банках на окупованих територіях. Однак найцінніші втрати – людські: 11,5 тис. українців та 2 тис. 831 військовий опинилися під владою Москви.

– Україна не мала зберегтися як держава. Це не просто Харківська, Дніпровська, Запорізька, Одеська, Херсонська, Миколаївська народні республіки. Це країна мала бути розколота навпіл. І те, що країна вистояла – наша спільна заслуга. Сильного, патріотичного та відповідального українського народу. Користуючись нагодою, хочу подякувати кожному з Вас, тому що у ці непрості часи країна продемонструвала таке єднання та силу, – зазначив Петро Олексійович.

Разом із тим, Глава держави наголосив на тих реформах, що тривають в Україні: децентралізація, ремонт, відновлення та будівництво доріг, збільшення мінімальної заробітної плати, очищення банківської системи, оновлення сільської медицини, введення безвізового режиму тощо. Окрім того, визначив основні напрямки роботи у найближчому майбутньому.

– Чому я нагадав у яких складних умовах ми починали? Тому що це гарна нагода висловити слова щирої вдячності Володимиру Гунчику, який у дуже  непрості часи зробив надзвичайно корисний кроки, корисну роботу в якості голови облдержадміністрації. І я прошу привітати його роботу оплесками, – сказав Петро Порошенко. – Володимир Гунчик отримав пропозицію перейти на іншу роботу. Новий голова обласної державної адміністрації – Олександр Савченко. Я його знаю уже років 18-ть. Це є професійна, рішуча, патріотична, дуже грамотна і обдарована людина. Зараз він має завдання підтримати всі тенденції, які були започатковані паном Володимиром, але захистити волинський бізнес, забезпечити порядок. Він очолював дуже важливий департамент у Міністерстві. Є генералом-полковником. І заслужено. Не маю жодного сумніву, що ті завдання, які я поставив новому голові обласної державної адміністрації є реальні і спрямовані на покращення добробуту всієї громади, всієї області.Я дуже розраховую на вашу підтримку, –  додав Президент.

Натомість Володимир Петрович подякував Петру Олексійовичу за довіру, а волинянам – за плідну роботу протягом майже чотирьох років та побажав успіхів новопризначеному губернатору.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Олександр Савченко, своєю чергою, зазначив, що знає, що у залі облради нині сидять однодумці, ті, хто вирішив прийти на ниву служіння Україні.

– Я стану для вас своїм, особливо для тих, хто хоче добитися результату. Аби добитися результату, я трохи жорсткуватий, але справедливий, – підкреслив Олександр Ілліч.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Світлина від Волинська обласна державна адміністрація.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт