Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0070128 березня в залі засідань районної ради відбулася колегія райдержадміністрації, яку провів голова РДА Анатолій Бринчук. У засіданні колегії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, завідувачі секторів, начальники відділів апарату райдержадміністрації, керівники центральних підрозділів виконавчої влади, заступник голови районної ради, голови сільських, селищної рад, окремі керівники підприємств, установ та організацій району.

Основними питаннями, які розглянули на засіданні колегії були:

1. Про стан реалізації земельних відносин в районі.

2. Про стан благоустрою, санітарного та епідемічного благополуччя в районі.

Доповідаючи по першому питанню перший заступник голови РДА Людмила Хомич розповіла про процедуру оформлення права користування землею, механізм передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у власність ОТГ, функціонування онлайн-сервісу реєстрації земельних ділянок, забезпечення учасників АТО земельними ділянками.

Людмила Василівна проінформувала присутніх про послуги у сфері земельних відносин, які надаються громадянам і бізнесу в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Старовижівської районної державної адміністрації, а також вказала на проблемні питання щодо ефективного використання земель.

Заслухавши доповідь, члени колегії рекомендували селищному, сільським головам виявляти земельні ділянки, що не використовуються або використовуються нераціонально та приймати конкретні рішення щодо покращення їх використання, забезпечити проведення нормативної грошової оцінки земель, на яких вона ще не проведена, а також надати пропозиції про інвестиційно-привабливі земельні ділянки, які можуть використовуватись для реалізації інвестиційних проектів.

Про стан благоустрою, санітарного та епідемічного благополуччя в районі доповідали Яцунік Олександр Борисович – начальник управління інвестицій та регіонального розвитку районної державної адміністрації, Дяченко Михайло Іванович – завідувач Старовижівського районного лабораторного відділення Любомльського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи “Волинський обласний лабораторний центр” Міністерства охорони здоров’я України, Оліферук Олександр Петровичначальник філії Старовижівський автодор та Савчук Андрій Михайлович – державний інспектор з охорони навколишнього природнього середовища.

     Заслухавши інформацію доповідачів, члени колегії прийняли відповідні рішення для поліпшення стану довкілля, залучення широких верств населення до благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан населених пунктів та прилеглих територій, територій підприємств, установ, організацій району, ліквідації стихійних сміттєзвалищ. А також в районі оголошено проведення з 25 березня по 16 квітня 2018 року місячника з благоустрою.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт