Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

1506084538 sdas5В   квітні   2018   року   розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів , педіатрів чи сімейних лікарів.

Про реформування первинної ланки охорони здоров’я інформувала головний лікар комунального закладу “Старовижівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Наталієя Капітула на засіданні колегії райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Анатолія Бринчука та керівників владних структур району.

Декларація - це документ, який підтверджує , що пацієнт хоче обслуговуватися саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем , ви повідомляєте державу, що оплата за ваше обслуговування має надходити у цей медичний заклад.

Водночас декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди» : у будь-який момент ви можете укласти декларацію з іншим сімейним лікарем чи педіатром. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію - достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично   зафіксуються   у системі.

Ви вільні у своєму виборі – не мусите підписувати декларацію за місцем прописки чи проживанням. Однак лікар може відмовити вам у підписаній декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів (сімейний лікар може обслуговувати 1800 пацієнтів , терапевт – 2000 тис. пацієнтів, педіатр – 900). Ця цифра може бути дещо більшою для лікарів, які працюють у селах.   Наприклад, якщо у селі проживає 2000 тис. людей , то всі вони отримають змогу підписати декларацію з сімейним лікарем.

Для підписання декларації з лікарем потрібно :

   Звернутися у медичний заклад ,де працює терапевт, педіатр чи сімейний лікар, з яким ви хочете підписати декларацію . З собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини , то візьміть свідоцтво про народження дитини.

   Ваші дані та контактний телефон внесуть у систему «Електронне здоров'я» . Це зробить уповноважена особа закладу первинної медичної допомоги : у різних медзакладах   це може бути або реєстратор , або медсестра ,або лікар, тощо.

Декларації укладаються виключно в електронній формі - не буде жодних бланків, форм , печаток тощо.   Щоб пересвідчитися , що декларацію підписує реальна людина, і унеможливити будь-які спроби шахрайства, введено підтвердження за допомогою СМС - коду , який приходить на номер вашого мобільного телефону.

Так, після введення даних пацієнт отримує СМС з кодом на вказаний номер телефону, який уповноважена особа медичного закладу вводить у систему «Електронне здоров'я» для підтвердження.

Уповноважена особа медзакладу     роздруковує   із системи «Електронне здоров'я» примірник декларацій для перевірки.

Пацієнт підписує   2   примірники   декларації.

Один із примірників залишається у Вас , інший – у медзакладі.

Уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров'я».

Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. Гроші за ваше обслуговування держава сплачуватиме закладу, у якому працює вибраний вами лікар.     Цей процес розпочнеться одразу,коли медзаклад увійде в реформу :   автомізується та укладе договір   із НСЗУ.

Насамперед, необхідно визначитися з лікарем.   Найпростіший варіант – ви знаєте хорошого лікаря, обслуговувалися у нього і залишилися задоволенні результатами.   Якщо ж такого лікаря ви поки не знайшли, поцікавтеся у родичів , сусідів, друзів, колег – можливо у них був позитивний досвід в амбулаторії сімейної медицини, яка підходить вам географічно.

Перелік лікарів комунального закладу «Старовижівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» з якими можна заключити декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги

Прізвище, ім'я по-батькові Посада Назва амбулаторії Стаж роботи
Бандура Наталія Леонідівна Завідувач (лікар загальної практики-сімейний лікар) Смідинська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 3 роки
Белкот Світлана Павлівна

лікар загальної практики-сімейний

лікар

Старовижівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 23 роки
Васильєва Віра Костянтинівна

лікар загальної

практики-сімейний

лікар

Старовижівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 37 років
Голик Людмила Олександрівна лікар загальної практики-сімейний лікар Старовижівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 37 років
Добиш Василь Михайлович

лікар загальної

практики-сімейний

лікар

Старовижівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 38 років
Капітула Наталія Петрівна

лікар загальної

практики-сімейний лікар

Старовижівська амбулаторія загальної практики-сімейної

медицини

22 роки
Корецька Світлана Михайлівна

лікар загальної

практики-сімейний лікар

Старовижівська амбулаторія загальної практики-сімейної

медицини

ЗО років

Легкодух Катерина

Андріївна

лікар загальної

практики-сімейний лікар

Старовижівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 43 роки
Мазурик Лариса Віталіївна

лікар загальної

практики-сімейний лікар

Буцинська

амбулаторія загальної практики-сімейної медицини

34 роки
Прогонюк Сергій Сергійович Завідувач (лікар загальної практики-сімейний лікар) Старовижівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 33 роки
Редькович Людмила Володимирівна Завідувач (лікар загальної практики-сімейний лікар) Дубечненська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 17 років
Сукач Олена Павлівна

лікар загальної

практики-сімейний

лікар

Смідинська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 2 роки
Хільчук Олексій Іванович Завідувач (лікар загальної практики-сімейний лікар) Кримненська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 52 роки
Худицька Ніна Василівна

лікар загальної

практики-сімейний

лікар

Смідинська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 38 років
Худицький Віктор Костянтинович Завідувач (лікар загальної практики-сімейний лікар) Смідинська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини 36 років

 

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт