Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

DSC0070929 березня, у районному будинку культури Старої Вижівки відбувся третій зональний етап ХХІV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (ДЮП). У ньому змагалися команди ДЮП Любешівського, Ратнівського, Шацького, Ковельського, Старовижівського, Маневицького, Камінь-Каширського районів та міста Ковеля.

Привітав учасників дійства та побажав школярам хороших вражень від змагань заступник голови районної державної адміністрації Петро Філюк. Він відзначив, що подібні заходи навчають молоде покоління правильно реагувати на різноманітні надзвичайні ситуації, які врешті-решт дадуть позитивні результати на майбутнє.

Юні рятувальники змагалися у кмітливості, артистизмі, гуморі а також показали добрі знання правил пожежної безпеки.

Протягом всіх змагань команди-учасниці не тільки показали свої творчі здібності, але й змогли довести всім, що правила безпечної поведінки необхідно дотримуватися.

Під час конкурсів діти продемонстрували яскраві костюми, втілення своїх оригінальних ідей, артистизм та почуття гумору, а також відмінну фізичну підготовку, знання з курсу основ безпеки життєдіяльності та вміння імпровізувати.

В веселій, запальній, естрадній формі школярі порушили актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, оригінально зуміли донести поради щодо дій у надзвичайних ситуаціях та пропаганди здорового способу життя.

За підсумками конкурсів І-місце зайняла команда ДЮП із с. Кримне Старовижівського району, ІІ-е місце - К.Каширський р-н, ІІІ-є місце - Маневицький р-н.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт