Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

29683396 576273799400909 1304521404609441491 n

 

Святкове богослужіння з нагоди Великодня відбулось у костелі святих Апостолів Петра і Павла у м.Луцьку сьогодні, 1 квітня 2018 року. Адже за західним обрядом християни усього світу сьогодні відзначають Воскресіння Христове. Аби привітати із цим величним святом вірян, у богослужінні взяв участь голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Пасхальна меса розпочалась із хресної ходи, під час якої прихожани пройшли вулицями Старого міста.

Опісля служба продовжилась у костелі, по завершенні якої представники влади усіх рівнів виступили із поздоровленнями.

– Від щирого серця вітаю вас зі святом Воскресіння Христового. Дякую, що ви дали мені можливість разом із вами славити Ісуса Христа та утвердити нашу віру. Надіюсь, що разом із вами покращуватиму благополуччя та ділитимуся досвідом. Запрошую вас до співпраці. Зі святом! Христос Воскрес, – звернувся до присутніх Олександр Савченко.

Своєю чергою єпископ Луцької дієцезії Віталій Скомаровський відзначив:

– Сьогоднішня присутність наших братів з греко-католицької церкви та представників влади є виразом братської любові уваги, тому дуже вдячний їм за це. Для всіх нас бажаю радісних свят. Ми з нетерпінням очікуємо. Коли до нас приєднаються наші східні брати і сестри, аби на повні груди прославляти воскреслого Господа. Бажаю вам, брати і сестри, бути свідками любові воскреслого Христа та свідчити про це іншим людям.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт