Відомості про район
Райдержадміністрація
Прес-центр
РДА і громадськість
Районна рада
Місцеві ради

30716 1uВнаслідок зміни погодних умов: потепління та значних опадів різко піднявся рівень води в річках, що спричинило ризики підтоплення під час весняних паводків на Старовижівщині.

Відтак, сьогодні, 2 квітня, на апаратній нараді при голові райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА було розглянуто питання про вжиття заходів щодо недопущення (мінімізації) підтоплення населених пунктів району.

Так, працівниками відповідних районних служб ведуться спостереження за станом осушувальної мережі, здійснюється об’їзд меліоративних каналів.

Всі шлюзи регулятори, а їх 99 штук, міжгосподарської осушувальної мережі Старовижівського району відкриті. Отвори всіх 162 гідротехнічних споруд очищені від снігу, льоду і сторонніх предметів для безперешкодного пропуску повені. Розібрані 5 бобрових загат. Поряд з цим 6 гідротехнічних споруд знаходяться в аварійному стані, а 11 споруд потребують першочергового поточного ремонту.

Довжина каналів і відрегульованих водоприймачів в районі становить 271 кілометр. Русла каналів очищені від очерету, трав’яної і чагарникової рослинності.

На шлюзах-регуляторах, водомірних постах, що на річці Прип’ять ведуться заміри рівнів води. За останні декілька днів рівень води в річці Прип’ять піднявся на 30 см., проте він ще на 70 см. нижче максимально допустимого рівня, при якому вода починає виходити з берегів.

Для недопущення та ліквідації можливих підтоплень в житловому секторі району райдержадміністрацією для районного сектору УДСНС України було закуплено мотопомпу для відкачки води, укомплектовано новими пожежними рукавами. В достатній кількості створено запас паливно-мастильних матеріалів (дизпаливо та бензин).

Для проведення можливих заходів з евакуації населення заключені договори між райдержадміністрацією, авто перевізниками району та районним відділом освіти, молоді та спорту.

Загалом, підтоплень будівель в житловому секторі в районі не спостерігається, проте існує така загроза у разі випадання значної кількості опадів.

Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації

Збройні Сили України
Центр надання адміністративних послуг
Старовижівщина туристична
Підрозділи органів влади
Державні ресурси:
Вхід на сайт